Size bir telefon kadar yakınız
0216 599 06 53
Dil Seçin
tren

Aerodinamik Analiz

Aerodinamik Analiz

Geliştirme sürelerine sahip etkin ürünleri geliştirme ihtiyacı, üreticileri alternatif tasarım konseptlerini anlamaya ve gelişmiş mühendislik araçlarıyla mevcut tasarım modellerinden yararlanmaya zorlamaktadır.

Bilig Yenileşim CFD, deneyleri prototiplemeden önce üreticilerinin ürünlerinin performansını değerlendirmesine yardımcı olmak için HVAC sistemleri, otomobiller, sivil yapılar ve türbinler ve kompresörler gibi endüstriyel ekipmanlar için aerodinamik çalışmalar sunmaktadır. Müşterilerle kavramsallaştırılmış tasarımlarını doğrulamak ve daha sonra ürün geliştirme programlarını uzman CFD analizcileri ekibi aracılığıyla azaltmak için yakın işbirliği içerisindeyiz.

Uygulama Esasları

Otomobil
Dış gövde aerodinamiği, iç hava akışı simülasyonu, emme ve egzoz manifoldları için basınç düşümü hesaplamaları ve yakıt ve yüksek performanslı otomobiller geliştirmek için fan ve rotor sistem tasarımının değerlendirilmesi için çözümler sunuyoruz.
Uzay
Uçak kanatları ve gövdesi üzerindeki hava akışının etkilerini inceleyerek, kabin hava akış modellerini en iyi duruma getiren CFD mühendisleri, verimli uçakların tasarım geliştirme ve geçerliliği için havacılık alanlarına çözümler sunar.
Türbinli ve Endüstriyel Ekipmanlar
Mühendislik tesisimizdeki tasarım mühendisleri, performans potansiyelini gerçekleştirmek ve geliştirmek için türbinler, kompresörler ve pompalar gibi anahtar bileşenlerin tasarımını iyileştirmek için endüstriyel ekipman üreticilerine yardımcı olabilir.
Yapılar
İç mekan hava akış modelleri, havalandırma kanalı dış rüzgar yüklerini sivil yapılar üzerinde tasarlamak için hesaplama çözümleri sunmak için yapısal mühendisler, inşaat mühendisleri ve mimarlar ile ortaklık kurduk.
kurumsal tanıtım filmi
teknoloji haberleri
%d blogcu bunu beğendi: