Size bir telefon kadar yakınız
0216 599 06 53
Dil Seçin
tren

DEFORM

Anasayfa » DEFORM

BİLİG Yenileşim, DEFORM yazılımının satış bayisidir. DEFORM yazılımı tasarımcıların metal şekillendirme, ısıl işlemler, metal kesme ve hatta kaynaklama gibi işlemlerini simüle edebilmek için üretim yerinde gerçek prototipler üzerinde yaptıkları deneme-yanılma çalışmalarını sanal ortama taşımalarını, problemlerine çözüm bulmalarını sağlayan bir yazılımdır. Proses simülasyonlarından DEFORM kullanmak, yirmi yıldan fazla bir zamandır sektörün büyük kuruluşlarına maliyet, kalie ve dağıtımda iyileştirme olarak geri dönmektedir. DEFORM yazılımını Scientific Forming Technologies Corporation (SFTC) geliştirmiştir.

DEFORM Ürünleri;

  1. DEFORM -3D : Kamaşık metal şekillendirme işlemlerinin 3D akışını analiz etmek için tasarlanmış güçlü bir proses kontrol çözücüsüdür. Kapalı kalıp dövme, açık kalıp dövme, metal kesme, haddeleme, ektrüzyon, heading, çekme, doldurma, sıkıştırma ve upsetting gibi uygulamaları başarılı bir şekilde yapabilir.
  2. DEFORM -F3: Kalıp ömürlerini iyileştirmedeki yararlılığı ispat edilmiş kalıp gerilmesi analiz yeteneği ile donatılmıştır.
  3. DEFORM – 2D: Matematiksel alt yapısı sonlu elemanlar analizi metoduna dayanan DEFORM’un sonuçlardaki hassasiyeti ve sağlamlığı 20 yılın üzerinde bir zamandır endüstriyel uygulamalarda gözlenmektedir.
  4. DEFORM -F2: Dövme, soğuk şekillendirme, ekstrüzyon ve çekme işlemlerinin bir çok türünün simüle edilmesine olanak sağlayan iki boyutlu bir proses simülatörüdür.
  5. DEFORM – HT: Isıl işlem proseslerinin simülasyonlarını gerçekleştirebilmek için tasarlanmış güçlü ve bağımsız bir sonlu elemanlar modelleme sistemidir. Normalizasyon, östenitleme, karbürleme, problem çözme işlemleri, su verme, temperleme, yaşlandırma ve gerilme hafifletilmesi uygulamalarını kapsamaktadır. Mikroyapı modülü geniş bir yelpazede mikroyapı ve mekanik özellik bilgisini dahil  ederek, söz konusu sistemlerin yeteneklerinin genişletmektedir. Ayrıca termo-mekanik işlemler esnasında mikroyapının evrimini modelleyebilmek için DEFORM’un içerisindeki iki farklı yaklaşımın yerleştirilmiş olması önemli bir noktadır.

Deform satış bayi fiyat teklifi için lütfen irtibat kurunuz.

kurumsal tanıtım filmi
teknoloji haberleri