Size bir telefon kadar yakınız
0216 599 06 53
Dil Seçin
tren

Havacılık ve Savunma Sanayi CFD analizleri

Havacılık ve Savunma Sanayi CFD analizleri

ANSYS, havacılık ve savunma ürün geliştirme şirketlerinin, simülasyona dayalı uzay mühendisliği tasarımı vasıtasıyla anahtar iş girişimlerini yerine getirmelerinde yardımcı olur ve daha geniş bir ürün yelpazesi seçeneklerinin keşfedilmesi yoluyla yeniliği yönlendirir.

Dünyanın önde gelen şirketleri, yakıt verimliliğini artırmak, çevresel etkileri azaltmak ve emniyet, güvenilirlik, piyasaya sürülmesi için daha hızlı pazarlama zamanı ve uygun fiyatlı tasarım için müşterinin taleplerini karşılamak için ANSYS havacılık tasarım yazılımının gücünden yararlanır.

ANSYS havacılık tasarım yazılımı aerodinamik, aerostructures, tahrik sistemleri, elektronik, gemide sistemler, kontrol ve ekran yazılımları, uzay sistemleri, hipersonikler ve hayatta kalma özelliklerine kadar geniş bir yelpazede havacılık ve savunma ürün geliştirme alanlarını kapsar.

UÇAK

ANSYS uçak sistemleri simülasyon yazılımı, havacılık ürün geliştirme şirketlerine yolcu güvenliği ve konforu ile yakıt verimliliği ve çevresel etki hedefleri arasındaki çok disiplinli tasarım ticaret alanını optimize etmeyi sağlar.

ANSYS havacılık tasarım yazılımı, bunlarla sınırlı olmamak üzere, aerodinamik, aerostructures, uçak motoru simülasyonu, çevresel kontrol sistemleri simülasyonu, hidrolik, pnömatik ve elektronik sistemlerin yanı sıra emniyet kritik sistemleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede uçak sistemleri simülasyonu için kullanılabilir DO-178C simülasyonu, kuş grev simülasyonu, yıldırım çarpması simülasyonu ve uçak buzlanma simülasyonu dahil gömülü yazılım simülasyonu gibi tasarım yönlerini.

ANSYS uçak sistemleri simülasyon yazılımı, gelişmiş havacılık kompozit tasarımı, daha fazla elektrikli hava aracı yazılımı, koşullara dayalı bakım modellerinin geliştirilmesi ve ortaya çıkan dijital ikiz simülasyon yazılımı gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

Ansys yetkili bayisi olan Bilig Yenileşim firmamızdan Havacılık ve Savunma alanlarında Cfd analiz uygulamaları için destek ve hizmet alabilirsiniz.

  • Roket ve Füze Tasarımları CFD Analiz ve Simulasyonu
  • Otomotiv aerodinamiği ve tasarımı CFD Analizi ve Simulasyonu
  • Uçak ve Helikopterlerin uçuş analizleri CFD Analizi ve Simulasyonu
  • Kara araçlarındaki savrulma modellemesi CFD Analizi ve Simulasyonu
kurumsal tanıtım filmi
teknoloji haberleri
%d blogcu bunu beğendi: