Size bir telefon kadar yakınız
0216 599 06 53
Dil Seçin
tren

Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği CFD Analiz

Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği CFD Analiz

Bilig Yenileşim, Türkiye Teknopark İstanbul merkezli kapsamlı bir CFD hizmetleri sunan firmadır. CFD, akışkan akışları ve termal problemleri içeren problemleri çözmek ve analiz etmek için sayısal yöntemler kullanan bir hesaplama teknolojisidir.

Entegre, verimli soğutma çözümlerimizi tasarlarken CFD simülasyonları kullanıyoruz. CFD analizi, optimize edilmiş ve etkili soğutma sistemleri tasarlamamızı sağlayan hava akımı ve sıcaklık dağılımını tam olarak anlamamızı sağlar.

Ayrıca, veri merkezi, süreç ve perakende ortamlarında kullanılan ısıtma, soğutma veya havalandırma sistemlerinin müşteriye özel uygulamaları için CFD tekniklerini kullanıyoruz.

CFD’yi nasıl kullanıyoruz?

Klima ürünlerinin geliştirilmesinde 3 boyutlu CFD simülasyonları kullanıyoruz. Bu yaklaşım, bilinçli mühendislik ve operasyonel temelli kararlar almamızı ve performansı optimize etmemize olanak tanımaktadır.

Bilig Yenileşim ürün geliştirme ekibimiz CFD simülasyonunda uzmanlaşmış uzmanlardan oluşur. Bu, CFD analiz tekniklerimizi müşterilerimize sunmayı sağlamaktadır.

Spesifik uygulamalarla ilgili CFD analiz, riski en aza indirgemek, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve sermaye ve operasyonel maliyetleri azaltarak uygulamanız için en uygun çözümü sağlayabileceğimiz anlamına gelir.

Bu tür analiz, performansla ilgili olarak rahat olmasını sağlar ve soğutma özümünün yeni veya ilave bir tesis olup olmadığı konusunda bilinçli kararlar almasını sağlar.

Telefon: 0216 599 0653

E-posta: cfdanaliz@biligyenilesim.com

 

kurumsal tanıtım filmi
teknoloji haberleri
%d blogcu bunu beğendi: