Size bir telefon kadar yakınız
0216 599 06 53
Dil Seçin
tren

Hvac Tasarım ve Analizi

Hvac Tasarım ve Analizi

Binalar ve Otomobiller için HVAC Analiz ve Tasarım Hizmetleri

Tasarım ve yapısal mühendislerin, en az enerji harcayan modern binalar ve otomobiller için HVAC sistemleri geliştirmeleri ve işgalcilere etkili termik ortam sağlamaları gerekmektedir.

Binalar ve otomobiller için gerekli termal konfor için verimli iç hava dolaşım sistemleri geliştirmede mühendislere yardımcı olmak için HVAC çözümleri sunmak konusunda uzmanız. Çözümlerimiz, prototip testlerinden önce kanallar, AHU’lar, soğutma kuleleri, soğutucular, fan ve ısı değiştiricilerinin tasarımlarını optimize etmek için temel bilgiler sağlar. Mühendisler, hava koşullarını ve kalitesini, insan konfor şartlarına göre gerekli tesislerde tutmak için etkili ısıtma ve havalandırma stratejileri oluşturabilirler.

Alan Uzmanlığı / Uygulama Alanları:

Otomotiv

Mühendislerimiz, otomobil HVAC sistemlerinin performansını değerlendirmede yardımcı olur ve bilgisayar destekli simülasyonlar yoluyla insan konforu için gerekli olan hava akışı kalıpları, hava kalitesi ve sıcaklık gibi önemli bilgileri kavrayabilirler.

Yapı / İnşaat

HVAC değerlendirmesinden binanın içindeki yangın ve dumanın simülasyonuna kadar, mimarlara ve inşaat mühendislerine veri merkezleri, alışveriş merkezleri, havaalanları, ofisler ve diğer konut ve ticaret binaları içinde etkili termal çevre geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Uzay

Bilig Yenileşim olarak Uçak yolcuları için termal konforu tahmin etmek için CFD simülasyonundaki uzmanlığımız sayesinde havacılık endüstrisi için HVAC çözümleri de sunuyoruz.

kurumsal tanıtım filmi
teknoloji haberleri
%d blogcu bunu beğendi: