Size bir telefon kadar yakınız
0216 599 06 53
Dil Seçin
tren

Sac Metal Kalıp Tasarımı

Sac Metal Kalıp Tasarımı

Bilig Yenileşim olarak, endüstriyel ekipmanların, yapı ürünlerinin ve kutuların ve fabrikasyon metal ürünlerin geliştirilmesini desteklemek için sac tasarım hizmetleri sunmak konusunda uzmanız.

Makine mühendisliği ekibimiz, 2B imalat çizimleri, düz kalıplar ve sac metal ürün geliştirme için 3D CAD modeli konusunda ayrıntılı tasarım bilgileri sunmaktadır. Sac imalatında geniş çaplı bir deneyim geliştirdik ve çeşitli imalatçılar ve ürün üreticileri ile birlikte çalışarak, müşteri mağaza kurulumuna göre doğru tasarım bilgileri sunmamızı sağladık.

Kapı ve pencere imalatçıları, bina güvenlik sistemleri ve donanımları, elektrik aksamları, nem ve termal koruma ürünleri, bina muhafazaları, metal mobilyalar ve diğer özel mimari ve yapısal sac metal parçaların imalatçılarından sac metal tasarım hizmetlerimiz, malzeme hurdasını azaltmaya ve üretkenliği artırmaya yardımcı olmaktadır. .

Sac Metal Tasarım Hizmetlerimiz

  • 2D ve 3D katı sac parçaları ve montajları için teknik resim hazırlama ve detaylandırma
  • Kalınlık, bükülme yarıçapı ve K-faktörü ile metal parça dönüştürme için Solid 3D modelleri
  • Modellerde veya çizimlerde sac detaylarına kaynak detaylarının geliştirilmesi
  • 3 boyutlu sac model ve komple 2B düz çizimler, manuel planlardan montaj çizimleri, imalat çizimleri, imalat çizimleri, iç içe geçmiş çizimler
  • Kritik boyutlar, kabartılar ve ofsetler, bükülme yarıçapı, bükme kabartması, delikler oluşturma, kalınlık oranına şekil verme ve kenar bozulmalarına sahip sac şekillendirme tasarımı

Şekillendirilebilirlik çalışmalarından, stres tayini ve serme analizi ve sac metal ürünlerin ve ekipmanların yorulma ömrü tahminine geri yayılma etkisinin tahmin edilmesi, FEA uzmanlarımız üretim öncesi tasarımların doğrulanması ve optimize edilmesine yardımcı olur.

 

kurumsal tanıtım filmi
teknoloji haberleri
%d blogcu bunu beğendi: