Size bir telefon kadar yakınız
0216 599 06 53
Dil Seçin
tren

Uzay ve Savunma

Anasayfa » Sektöre Göre Çözümler » Uzay ve Savunma

Uzay ve Savunma

Uzay ve Savunma Mühendislik ve Ürün Geliştirme Yazılımı

ANSYS, havacılık ve savunma ürün geliştirme şirketlerinin, simülasyon odaklı havacılık mühendisliği tasarımıyla temel iş girişimlerini karşılamalarına yardımcı olur ve daha geniş bir ürün tasarım seçeneği yelpazesinin keşfedilmesiyle yeniliği teşvik eder.

Dünyanın dört bir yanındaki önde gelen şirketler, yakıt verimliliğinin artırılması, çevresel etkilerin azaltılması ve müşterinin güvenlik, güvenilirlik, pazara daha hızlı satış ve uygun fiyatlara uygun tasarım taleplerini karşılamak için ANSYS havacılık tasarım yazılımının gücünü kullanmaktadır.

ANSYS havacılık ve uzay tasarım yazılımı, aerodinamik, aerostructures, tahrik sistemleri, elektronik sistemler, yerleşik sistemler, kontrol ve görüntüleme yazılımları, uzay sistemleri, hipersonikler ve hayatta kalma gibi uygulamalardan oluşan geniş bir yelpazede yer alır.

Bilig Yenileşim firmamız Ansys yazılımı alt distribütörüdür. Ansys lisans, Ansys teknik destek, Ansys eğitim, Ansys yazılımı satın almak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Bölümleri

Uçak

ANSYS uçak sistemleri simülasyon yazılımı, havacılık ve uzay ürünleri geliştirme şirketlerinin, yolcu güvenliği ve konforu ile yakıt verimliliği ve çevresel etki hedefleri arasındaki çok disiplinli tasarım ticaret alanını optimize etmelerini sağlar.

ANSYS havacılık tasarım yazılımı, aerodinamik, aerostructures, uçak motoru simülasyonu, çevre kontrol sistemleri simülasyonu, hidrolik, pnömatik ve elektronik sistemler ve güvenlik açısından kritik sistemler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, çok çeşitli uçak sistemleri simülasyonu için kullanılabilir. DO-178C simülasyonu, kuş çarpması simülasyonu, yıldırım çarpması simülasyonu ve uçak buzlanma simülasyonu gibi gömülü yazılım simülasyonu gibi tasarım özellikleri.

ANSYS uçak sistemleri simülasyon yazılımı, gelişmiş havacılık kompozit tasarımı, daha fazla elektrikli uçak yazılımı, durum tabanlı bakım modellerinin geliştirilmesi ve yeni çıkan ikiz ikiz simülasyon yazılımı gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

Savunma

Askeri simülasyon yazılımı, satın alınabilirlik inisiyatifleri için tasarım kısıtlamaları içinde mümkün olan en hızlı zamanda savaş uçağına teknolojik avantaj sağlamak için kritik öneme sahiptir.

ANSYS havacılık ve savunma ürün geliştirme sistemleri simülasyon yazılımı, arazi, deniz, hava, uzay ve siber alanlarının tüm alanlarında uygun maliyetli girişimlerin tasarımını desteklemektedir.

ANSYS askeri simülasyon yazılımı, ortaya çıkan dijital ikiz simülasyon yazılımı girişiminin önemli bir bileşenidir.

Elektronik

Şirketlerin boyut, ağırlık, güç ve soğutma (SWaP-C), güvenilirlik ve dayanıklılık kısıtlamaları dahilinde artan kapasitenin taleplerini karşılamaya çalıştıkça, daha fazla elektrikli uçağın geliştirilmesinde uçak sistemleri simülasyonu giderek daha önemli hale gelmektedir.

Entegre modüler aviyonik, gömülü yazılım simülasyonu, DO-178C simülasyonu ve US DoD FACE standartlarına uyum, ISR sistem geliştirme ve çok çeşitli elektromekanik sistemler dahil olmak üzere güvenlik kritik sistem tasarımına ANSYS daha elektrikli uçak yazılımı uygulanmaktadır .

ANSYS daha elektrikli uçak yazılımı çözümleri çipten pakete ve sisteme kadar çeşitlilik göstermektedir.

Uzay

Uzay sistemleri mühendisliği önemli bir tasarım sağlayıcısıdır.

ANSYS uzay sistemleri mühendisliği simülasyon yazılımı, uydu sistemi tasarımı, roket motoru tasarımı, uzay fırlatma sistemleri, tahrik sistemleri ve yeniden giriş araçları ile çevre kontrol sistemi tasarımını içerir.

Uygulamalar

Akıllı ve Ekonomik İnsansız Hava Aracı Sistem Geliştirme

İstihbarat, gözetleme ve keşif (ISR), hızla gelişen durumların karşısında güvenlik ve güvenlik açısından kritik öneme sahiptir. ANSYS askeri simülasyon yazılımı ile ISR sistem geliştirme, satın alınabilirlik girişimleri için tasarımları karşılayan savunma ürününün geliştirilmesini sağlar.

ANSYS ISR sistem geliştirme yazılımı, gelişmiş elektronik sistemlerden bağlantılı askerlere, insansız sistemlere ve uydulara ve aralarındaki iletişim sistemlerine kadar uygulamaları kapsamaktadır.

Uygun fiyat için tasarım

Sistem simülasyonu, havacılık ve savunma ürün geliştirme için savunma edinme reformunun ve satın alınabilirlik girişimleri için tasarımın anahtar bileşenidir.

ANSYS askeri simülasyon yazılımı, sadece havacılık ve savunma ürününün doğrudan maliyetini azaltmakla kalmayıp, kritik görev alanlarını geliştirmek ve geliştirmek için zamanı kısaltmakla kalmayıp, uygun maliyetle tasarımı desteklemektedir.

Sürdürülebilirlik Mühendisliği

Havacılık ve Savunma ürün geliştirme operasyonel kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarmak, mevcut varlıkların ömrünü uzatmak ve optimize durum tabanlı bakım modelleri ve yeni çıkan dijital ikiz simülasyon yazılımı ile yükseltme yeteneği sunmak için görevlendirilmektedir.

ANSYS havacılık ve savunma tasarım yazılımı, şirketlerin gelişmiş sistemlerin ilk kez doğru bir şekilde çalışmasını ve koşul tabanlı bakım modellerini ve dijital ikiz simülasyon yazılımını destekleyen fizik tabanlı analitikler aracılığıyla bakım döngülerini optimize etmelerini sağlar.

Daha Etkili Uçakların Tasarımı Yoluyla Uçuş Maliyetini Azaltın

ANSYS uçak sistemleri simülasyonu, havacılık ve uzay ürünleri geliştirme şirketlerinin, uçuş maliyetlerini ve çevresel etkilerini azaltmak için önemli iş girişimlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

Bu, hava taşıtı kompozit tasarıma göre hava taşıtını daha hafif hale getirmeyi, daha fazla elektrikli uçağın geliştirilmesini sağlayarak daha ağır sistemlerin yerini almasını, uçak motoru simülasyonuyla tahrik verimliliğini arttırmayı, gelişmiş aerodinamik tasarımlar geliştirmeyi ve çevre kontrol sistemi simülasyonu gibi gemideki sistemlerin performansını geliştirmeyi içerir.

Yolcu Konforu ve Güvenliği

Güvenlik kritik sistem tasarımı için ANSYS uçak sistemleri simülasyonu yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu, DO-178C simülasyonu, kuş çarpması simülasyonu, yıldırım çarpması simülasyonu ve uçak buzlanma simülasyonu ile gömülü yazılım simülasyonunu içerir.

Yolcu deneyimi, güç ve enerji verimliliği kısıtlamalarını hesaba katan çevresel kontrol sistemi simülasyonu ile önemli ölçüde artırılmıştır.

Ansys lisans, lisans fiyatları, Ansys bayi ve distribütör, Ansys eğitim, Ansys teknik destek ve Ansys paketleri hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

kurumsal tanıtım filmi
teknoloji haberleri