Size bir telefon kadar yakınız
0216 599 06 53
Dil Seçin
tren

Yanma Analizi

Yanma Analizi

Etkin elektrik üretim cihazlarının geliştirilmesi ve sıkı emisyon normlarına uyulması, mühendislerin yanma kimyasını ve ortaya çıkan fiziği anlamaları için daha derin dalış yapmalarını gerektirir.

Bilig Yenileşim olarak Motor tasarımcıları ve üreticileri için yanma odası kimyası hakkında daha iyi bir anlayışla onlara yardımcı olmak, oda performansını iyileştirmek ve emisyon kontrol hedeflerini karşılamak için yanma analiz çözümleri sunuyoruz. Alan uzmanlarından oluşan bir ekiple yanma çalışmaları için çözümlerimiz doğrudur ve gelişme döngülerini ve ilgili maliyetleri etkili bir şekilde azaltmak için yeni oda tasarımlarını doğrulamaya yardımcı olabilir.

Alan Uzmanlığı / Uygulama Alanları:

Otomotiv

Yanma mühendisliği uzmanlarımız, otomobilin içten yanmalı motorlarının performansını iyileştirmek ve CFD teknikleri ile emisyonu aynı anda azaltmak için çözümler sunmaktadır. Soğuk akış analizinden tam devirli simülasyonlara kadar kapsamlı bir yanma çalışmaları yapıyoruz.

Endüstriyel Ekipmanlar

Yanma odasında alev gelişimi ve yayılımı ile kimyasal tür dağılımı incelenerek yanma analizi yoluyla kazanlar, fırınlar, gaz türbinleri ve rejeneratif termik oksitleyiciler (RTO) gibi endüstriyel güç üreten cihazların tasarımının optimize edilmesine yardımcı oluruz.

Bilig Yenileşim Kullandığımız Yazılım:

Yanma analizlerinde bayisi olduğumuz Ansys yazılımı kullanılmaktadır.

kurumsal tanıtım filmi
teknoloji haberleri
%d blogcu bunu beğendi: